Jak uciec z trudnego związku?

Jestem z chlopakiem 3.5 roku .Na poczatku wszystko bylo idealnie do czasu gdy razem zamieszkalismy wtedy wszystko sie zaczelo.Zazdrosci jego awantury picie najgorsze sa te po alkoholu hakowanie facebooka kontrolowanie tel.zazdrosci o bylych wypisywanie z mojego konta w moim imieniu.podczas klotni rozwalanie wszystkiego wokol teraz juz jestem tak zmeczona ze strasznie to wplywa na moja prace badz zycie prywatne boje sie odezwac do chocby kolegi nie raz probowalam odejsc ale nie potrafie.

Witam
Jest to złożony i wielowątkowy temat. Wszystko wskazuje , że chłopak ma problemy z kontrolowaniem swoich emocji , jego zachowania maja znamiona przemocy i proponuję zgłosić się do doświadczonego terapeuty, aby znaleźć rozwiązanie tego problemu. Pozdrawiam
Anna Szyda.

Witam Panią
Wchodząc w bliski związek z drugą osobą wydaje nam się,
że miłość wystarczy, żeby nasz związek był szczęśliwy.
Niestety, czasami zamiast wsparcia i miłości są kłótnie,
wzajemne poniżanie i cierpienie.
Zachowanie Pani chłopaka znacznie obniżyło Pani poczucie własnej
wartości, co utrudnia odejście z tego trudnego związku.
Jeżeli jest Pani zdecydowana wyjść z toksycznej relacji,
polecam Pani artykuł Michała Pasterskiego:
http://michalpasterski.pl/2015/07/jak-zakonczyc-toksyczny-zwiazek-w-11-krokach/

Obawiam się jednak, że nawet jeśli zakończy Pani ten związek,
to Pani potrzeba miłości i niska samoocena sprawią,
że wejdzie Pani w następny nie mniej toksyczny związek.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Psychoterapia pozwoli Pani wzmocnić poczucie
własnej wartości a także spojrzeć na siebie,
na innych ludzi, a zwłaszcza na mężczyzn z odpowiedniej
perspektywy i nawiązać właściwe relacje z mężczyznami,
a następnie stworzyć satysfakcjonujący związek z mężczyzną
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl