Jak uniknąć kolki niemowlęcej i jak prawidłowo zająć się dzieckiem?

witam za niecały miesiac zostane mamą po raz pierwszy i bardzo sie boje czy dam sobie rade z malenstwem czy bede umiala zająć sie prawidlowo dzieckiem jak wogóle do tego podejsc.i co zrobic by uniknac kolki niemowlecej?

Proszę się nie martwić na zapas, po urodzeniu prosić o pomoc najbliższą rodzinę, radzić się koleżanek ktore już rodziły, odwiedzać okresowo pediatrę.Nie wszystkie dzieci mają kolki!