Jak ustabilizować rytm karmienia i snu u niemowlaka?

Witam, moje dziecko m teraz miesiąc i 3 tygodnie. Jest wcześniakiem (36tc), 2tygodnie mała leżała w szpitalu, od kiedy jest z nami w domu, mało śpi, w nocy szczególnie, zanosi się płaczem, mimo iż jest nakarmiona. Często przez 2-3h nie mogę jej w nocy uśpić. Problem ma tez z jedzeniem raz zje 40ml i uśnie a raz 100ml i nic. Kąpe ją o określonej godzinie (17), karmie co 3h. Jednak bardzo ciężko to utrzymać przy jej trybie funkcjonowania. Co mam zrobić by ustabilizować jej rytm?

Witam
należy systematycznie, o stałych porach przystawiać córeczkę do piersi. Utrzymywać nadal stały rytm kąpieli, snu itd.
Takie postępowanie powinno wkrótce przynieść rezultaty
Obecnie zaleca się karmić niemowlę również wyraźnie na jego żądanie.

Pozdrawiam