Jak wpływa na kobietę związek z impotentem?

Czy związek kobiety 34 letniej z impotentem oraz presja kulturowa (religia) by zaszła w ciążę, została matką może miec wpływ na to, że w wieku prawie 40 lat ta własnie kobieta ; ( a) ma zaburzenia homonalne (odczuwa migeny, PSM itp, leczy się na gruczolak przysadki , odczuwa zmiennośc nastrojów ) ponadto blokuje wręcz ukrywa pożądanie i swoje potrzeby seksualne w kontaktach z mężczynami (choć ma duże potrzeby seksualne i przezywa orgazmy ), c)jest bezdzietna i nie planuje dzieci

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej związek nie ma znaczenia odnośnie chorób endokrynologicznych czy tez wszystkich innych