Jak wyleczyć nerwicę i depresję?

jak wyleczyc sie z nerwicy lub depresji bo chyba ja mam?szukam jakiegos dobrego psychologa ,psychiatry,pomoze mi ktos ?pozdrawiam Renata
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Niestety nie jesteśmy w stanie pomóc Pani bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Specjalista przede wszystkim powinien dokładnie określić z jakim (i czy w ogóle?) schorzeniem mamy do czynienia. Proszę spokojnie udać się do najbliższej Poradni Zdrowia Psychicznego i zweryfikować swoje obawy.
Pozdrawiam!

Witam,
Szkoda, że nie napisała Pani nic o swoich obawach. W takiej sytuacji nie mogę nic doradzić.
Jeśli jest Pani zdecydowana na terapię to proszę się ze mną skontaktować.
Pozdrawiam
Dorota Kotarska

Witaj Renato,
nie musisz daleko szukać, na stronie www.abczdrowie.pl do której zwracasz się z pytaniem ,znajdziesz na pewno specjalistów ze swojej okolicy, do których możesz zwrócić się o pomoc.
Powodzenia
Beata Jaszczak

Witam serdecznie
Nerwica i depresja sa to odmienne choroby. Najpierw jest konieczna diagnoza i ustalenie, czy i z ktora z tych jednostek ma Pani. Potem jest wskazana psychoterapia, ktora trwa przynajmniej kilka miesiecy. Przy duzym nasileniu objawow jest konieczne zastosowanie
farmakoterapii.
Pozdrawiam