Jak wyszczuplić dolną część ciała?

Witam serdecznie. Mam na imię Iwona, mam 36 lat i 159 cm wzrostu. Ważę 57 kg. Chciałabym schudnąć do prawidłowej masy ciała, jak również wyszczuplić dolną część ciała. Jak to zrobić w szybkim czasie? Z góry dziękuję za odpowiedź:) Pozdrawiam.

Iwono,

Twoja masa ciała jest prawidłowa! Twoje BMI wynosi 22,5 i znaduje się w granicach normy (18,5-24,9).

Dolną partię ciała możesz wyszczuplić poprzez odpowiednie ćwiczenia i oczywiście zdrową dietę z ograniczeniem cukrów prostych i nadmiaru tłuszczów zwierzęcych, ponieważ sprzyjają one odkładaniu się tłuszczu u kobiet w okolicy bioder, ud i pośladków.

Najlepsze będą ćwiczenia fitness ukierunkowane na dolną partię ciała, tzw. ABT oraz jazda na rowerze, jogging, czy bieżnia. Przykładowe ćwiczenia do wykonywania w domu znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl.
Powinnaś ćwiczyć przynajmniej 3-5 razy w tygodniu, minimum po 30 minut.

Pozdrawiam