Jak wytrzymać kłótnie w rodzinie?

witam jestem już strzępkiem nerwów mieszkan z tesciami, mam 2 letnia córeczkę. Teście non stop sie kłucą i co dziennie lecą wyzwiska dziecko to słucha i zaczyna powtarzac. kiedys przy zwróceniu uwagi teść chciał mnie uderzyć krzesełkiem mało tego w kuchni teściowa zbiera puszki kuchnia wygląda jak śmietnik czy moge cos z tym zrobić?ja już nie mam siły niemam pomocy od mojej rodziny ze względu że wybrałam męża. nie mamy funduszy żeby kupić czy wynając mieszkanie

Witam,
Może jednak znajdzie się jakieś wyjście.
Czy jest pani skłócona z własną rodziną? Może dobrze byłoby porozmawiać z nimi , żeby choć na jakiś czas przyjęli panią, dziecko i męża pod swój dach. Poza tym można spróbować podjąć psychoterapię i zmienić myślenie o obecnej trudnej sytuacji.
Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza