Jak wywiązać się z niezręcznej sytuacji?

Witam mam problem i nie wiem jak sobie z tym poradzic ,Wypiłem alkochol i na facebooku to kilku kobiet wysłałe wiadomosci seksualne .Po tem jak wytrzezwiałem napisałem ze przepraszam i ze ktos sie wkradł mi do komputera mieszkam za granica i strasznie sie czuje jak wruce teraz do polski co robic prosze o pomoc

W dobrym tonie byłoby napisanie wiadomości z przeprosinami, a nie obarczanie winą kogoś innego. Zastanowiłabym się też nad spożywaniem alkoholu, skoro robi Pan potem rzeczy, za które się wstydzi.

Dzień dobry, jedyne co może pan zrobić w takiej sytuacji to szczerze przeprosić za tego typu zachowanie osoby do których pan wysyłał wiadomości. Pozdrawiam.

Jeżeli szczerze odczuwa Pan skruchę, to nawet jak wypije Pan następnym razem, sytuacja nie powinna się powtórzyć. Szczerość i fakt że poczuwa się Pan niezaspokojony powinno wystarczyć, ponieważ mówi to o Pana potrzebach, które choć w części powinien Pan rozważyć czy nie zaspokoić.
Pozdrawiam.

Witam,

jeśli Pan przeprosił i wytłumaczył niezręczną sytuację (zresztą w całkiem wiarygodny sposób :o) ), pozostaje teraz tylko zapomnieć o sprawie. Może być tak, że Pan będzie dłużej pamiętał tę sytuację, niż osoby, które odebrały te wiadomości.
Warto też zapamiętać tę lekcję na przyszłość, by po alkoholu nie podejmować korespondencji ze znajomymi.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel