Problemy w kontaktach z matką dziecka

dzien dobry mam wielki problem od pewnego czasu sadze sie o kontakt z córka z matka mojego dziecka.Wypiłem alkochol i napisałem do jej siostry na facebook zberezne wiadomosci i jakies zdjecie pornograficzne.Nie pamietam tego potem napisałem ze ktos mi sie wkradł do facebook przeprosiłem i skasowałem facebooka nie miałem jej w znajomych i nie miałem tam zdjecia.ale wysłałem jej tez tam zdjecie swoje.Jest mi bardzo zle z tym bo nawet nie wiem nie pamietam tego .prosze o pomoc

Witam,
nie bardzo rozumiem,jaki to a związek z kontaktami dotyczącymi dziecka,więc prosze napisać więcejJeżeli ma Pan problem z alkoholem lub kontakty z kobietami mają wpływ na opinię sądową,też musi Pan inaczej,precyzyjnie sformułowac sprawę.
Czekam zatem na wyjaśnienie.
Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie
Jeżeli zależy Panu na tym , żeby wyjść z podobnych problemów, warto zastanowić się nad kontrolą picia alkoholu, skoro po wypiciu nie pamięta Pan co pisał czy robił, warto odstawić alkohol. Jeśli nie będzie podobnych incydentów, szybko odzyska Pan kontrolę mad ważnymi dla Pana sprawami i sprawy dla Pana istotne zaczną się normować. Warto też skonsultować się z psychologiem, żeby mógł Pan uzyskać wsparcie, wzmocnienie i przepracowanie swoich problemów,
Pozdrawiam ciepło
A. Ręklewska psycholog