Wysłanie seksualnych wiadomości po alkoholu

dobry wieczów mam problem i nie wiem jak sobie z tym poradzic ,Wypiłem wódke i na facebooku to kilku kobiet zajomych wysłałe wiadomosci seksualne i penisa.Po tem jak wytrzezwiałem napisałem ze przepraszam i ze ktos sie wkradł mi do komputera i zeby nie mówiłky te osoby to komus sie nie uda ten zart dodam ze mieszkam za granica i strasznie sie czuje jak wruce teraz do polski co robic prosze o pomoc

Jeśli zrobił Pan wszystko by przeprosić i zadość uczynić ( w razie potrzeby), to być może nie da się zrobić nic więcej. Będzie Pan musiał ponieść ewentualne konsekwencje rozhamowania poalkoholowego i odpowiedzialność za podjęte działania. Jest jednak szansa, że przeprosiny zostały przyjęte, a adresatki wybaczą nieadekwatne zachowanie.

Alkohol ma to do siebie, że można stracić kontrole nad sobą i działać pod wpływem impulsu, być bardziej odważnym, nawet natrętnym. Przeprosił już Pan, może jeszcze Pan powtórzyć przeprosiny osobiście. Samemu sobie tez warto przebaczyć i uznać, że stało się. Powodzenia