Jak odnowić zepsutą relację?

W maju poznalam wspanialego chlopaka gadalam z nim codziennie przez tel bylismy przyjaciolmi chociaz z jego i mojej strony ta znajomosc robila sie bardziej powazna Ale On po pijanemu obrazil mnie przez tel a ja napisalam mu potem sms zeby nigdy juz do mnie nie dzwonil i zmienilam nr zabolalo mnie to co mi powiedzial Teraz zaluje ze tak pod wplywem impulsu zakonczylam cos tak pieknego minelo 4msc a ja mysle o nim tesknie Mam jego nr czy powinnam zadzwonic co powiedziec po takim czasie? Co robic?

Czasem jest tak, że ludzie popełniają błędy i się na nich uczą, zmieniają. Czasem jednak jest to ich stałe zachowanie. Pytanie czy jest Pani w razie czego gotowa na to, ze będzie tak Pani traktowana przez cały okres trwania związku, za każdym użyciem alkoholu czy gdy będzie coś nie po chłopaka myśli?

Mgr Adam Horak Psycholog

Nie. Znajomość popsuł chłopak i Pani nie musi cierpieć z tego powodu, tym bardziej, że do obrazy doszło przez chłopaka i do tego po alkoholu. Cztery miesiące to nie cztery lata, a przed Panią jeszcze wiele pięknych chwil. Impulsywność mija z wiekiem, a Pani jest jeszcze bardzo młodą osobą, która ma prawo do błędów.