Jak zadbać o dobre zdrowie psychiczne, gdy jest się nauczycielem agresywnego 10-latka?

Jak zadbać o dobre zdrowie psychiczne gdy jest się nauczycielem agresywnego 10 latka,który mimo dobrego traktowania w szkole,zapewnienia spokoju,popada w furię.klnie,wchodzi na parapet.wychowawca wie,nic nie robi.tzn działa jeśli to dzieje się u niego na lekcji.reszcie nauczycieli nie pomaga.rozmowa wychowawcy z rodzicem, katastrofa,rodzić sobie nie radzi,patologia.a ja chcę przeżyć na lekcji bez stresu.jak sobie poradzić,samemu?

Witam Pana Serdecznie,

Zachęcam Pana do wprowadzenia do swojej codzienności medytacji, technik relaksacyjnych i systematycznej aktywności fizycznej, co sumarycznie być może pozwoliłoby Panu na zobaczenie rzeczy takimi, jakimi są..., poprzez wykroczenie poza ramy, by spojrzeć inaczej, po nowemu...

Warto byłoby zadbać o odpowiednią suplementację, przede wszystkim: magnez, witamina D 3, witamina B 1, wit. B 2, wit. B 6, wit. B 12.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Życzę Panu pomyślności i radości,
Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com