Jak odzyskać dobre samopoczucie po odstawieniu marihuany?

Witam mam 18 lat i palilem marihuanę od 2 lat teraz nie palę prawie 2 miesiące różnie ale nigdy nie dłużej niż 4-5 dni abstynencji bywały miesiące że codziennie. Jest o wiele lepiej niż po pierwszych tygodniach abstynencji bałem się wszystkiego ale nie wiedzialem czemu jakby mój układ nerwowy byl nie tak latały mi rece, zabierało mi głos ogólnie bardzo nerwowy byłem. Teraz jest lepiej ale dalej stresują mnie rzeczy ktore mnie nie stresowały a nawet cieszyły. Boje się spotkań w liczniejszym gronie moich bliskich znajomych. I nie wiem czy dojdę do pełnej sprawności psychofizycznej. Zadbałem o diete więcej cwicze biorę witaminy co jeszcze może pomóc. Chyba że mogą być jakieś inny objawy abstynencji jak wypłukanie testosteronu nie mam pojęcia.

Dzień dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Ucieszyło mnie, że wprowadził Pan do swojej codzienności świadomy styl życia - celem zregenerowania organizmu, który jest niezbędny dla optymalnego funkcjonowania.

Zalecałabym Panu, by równolegle ze zdrowym stylem życia skorzystał Pan z profesjonalnego wsparcia, pod okiem Terapeuty, specjalizującego się w leczeniu uzależnień.

Z życzeniami dla Pana pomyślności i wspierających Ludzi wokół,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605