Jak zapanować nad nerwami i krzykiem?

jak zapanować nad nerwami,krzykiem i przzeklinaniem? mam problem ,a właściwie miałam go zawsze.miałam rodziców alkoholików,1 męża alkoholika(mam z nim 2 dzieci syn 13lat ,córka 11 lat).od 7 lat jestem z 2 partnerem z którym mam córkę 6 lat.niestety przez moje nerwy rozwalam związek,krzyczę na dzieci i nie umiem z partnerem i z dziećmi spokojnie porozmawiać.mam zmiany nastrojów.ale przy obcych ludziach raczej się hamuje z nerwami.chodziłam do psychologa,nie pomógł.leki psychotropowe też brałam.

Pozdrawiam.
Elżbieta Grabarczyk
http://ppp-salamandra.blogspot.com/

Witam Panią. Bardziej domyślam się niż wiem dlaczego Pani próby leczenia (farmakoterapia i pomoc psychologiczna) okazały się nieskuteczne. Pochodząc z domu w którym były osoby uzależnione od alkoholu i to tak znaczące jak rodzice cierpi Pani na syndrom DDA. Od lat w poradniach leczenia uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia oferowane są programy terapeutyczne dla Dorosłych Dzieci Alkoholików. Przy odpowiedniej motywacji i zaangażowaniu uczestnika są one bardzo skuteczne. W Pani życiu ten syndrom mógł być jeszcze wzmocniony związkiem z osobą uzależnioną (pierwszy mąż). Jeśli nie podjęła Pani dotąd takiej terapii to próby szukania pomocy dlatego mogły się okazać nieskuteczne. Niestety skutki Pani doświadczeń mogą obecnie dawać o sobie znać w jakości Pani życia, w tym w życiu rodzinnym. Nosi Pani w sobie ten "bagaż" i pora go właściwie "rozpakować". Proszę się udać do poradni leczenia uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia w Lublinie na konsultację diagnostyczną. W jej trakcie zostanie ustalony plan Pani leczenia. Pozdrawiam Panią
www.piotrantoniak.pl