Jak złagodzić pieczenie po zaaplikowaniu maści?

Witam. Dwie godziny temu wysmarowalam synowi nogi NeoCapsisemem. Mega go piecze i płacze, nie mogę kąpielą i domy tej skóry. Jest inny sposób, aby złagodzić ten koszmar.

Ale jest to maść do stosowania powyżej 7roku życia o działaniu rozgrzewającym i energetyzującym. polecana szczególnie osobom starszym mającym problemy z układem mięśniowym i stawowym oraz aktywnym, uprawiającym sport i ciężko pracującym fizycznie. Zawarty w niej wyciąg z pieprzowca i kamfora działają rozgrzewająco, a obecne naturalne olejki eteryczne energetyzują i odprężają.