Jak zmienić swoją figurę u osoby po 2 porodach?

Mam pytanie jesli chodzi o galaretowate uda i pupe.Mam 33 lata jestem po 2 ciazach. Chcialabym umiesnic moje cialo i wrocic do jego poprzedniego stanu .Wiem ze tylko dieta nie da efektow cwiczenia napewno pomoglyby mi bardzo,dodam ze karmie piersia.Prosze o pomoc

Witam serdecznie,
jedynie połączenie odpowiedniej diety i aktywności fizycznej przyniesie pożądane efekty. Jeżeli chodzi o dietę to zachęcam do współpracy, chętnie pomogę i ułożę jadłospis.
Co do ćwiczeń to nie znam Pani możliwości treningowych więc najlepiej udać się o pomoc do trenera personalnego.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana doborem diety to proszę o kontakt mailowy:

joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk