Jak zredukować tkankę tłuszczową i pozbyć się cellulitu?

Witam Kinga,14 lat,wzrost 162 cm ,a waga,myślę, że ok.55 kg. Nie jestem pewna ponieważ dawno się już nie ważyłam a w domu nie mamy wagi Moim problemem są uda(57 cm) i trochę brzuch(73 cm). Chciała bym na plaże wyjść w kostiumie,niestety zbyt się wstydzę i wchodzę do wody w spodenkach i tylko górnym kostiumie.Mam też lekki celulit,widać go gdy trochę napręże mięśnie nóg. Zależy mi na szybko widdocznych i skutecznych ćwiczeniach abym zdążyła jeszcze w wakacje wyjść śmiało na plaże w kostiumie.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
walka z celulitem i miejscowym otłuszczeniem to przede wszystkim dieta i odpowiednie ćwiczenia.
Należałoby zastosować ćwiczenia na mięśnie ud i brzucha, dla przykładu zestaw ćwiczeń Weidera.
Dodatkowo regularny sposób żywienia, odpowiednie zbilansowanie diety w składniki wpływające na stan skóry oraz obniżona zawartość tłuszczów pochodzenia zwierzęcego również wpływają na wygląd i jędrność skóry.
W tym celu polecam konsultację z dietetykiem, który również poleci odpowiedni zestaw ćwiczeń.