Jak zwalczyć cellulit na udach?

chcialabym zapytac jak moge w szybkim czasie zrzucic 10 kg mam 19lat 167cm i 67 kg wagi do tego celulit na udach i nadmierna ilosc tluszczu na pośladkach brzuchu i udach chcialabym sie tego pozbyc pomozcie!
19 LAT ponad rok temu

Witam!
Niestety muszę odradzić szybkie chudnięcie. Po pierwsze z uwagi na obiektywny brak nadwagi (ilość kilogramów w proporcji do wzrostu nie budzi większych zastrzeżeń), po drugie z uwagi na nieskuteczność metod szybkich (szybko chudniemy, jeszcze prędzej i więcej nabieramy). Z chęcią wspomnę natomiast na co zwrócić uwagę w kontekście nadwyżki nieładnego tłuszczu w partiach udowo-pośladkowych, który najwyraźniej jest konsekwencją błędów żywieniowych i sprawia wrażenie nazbyt krągłej sylwetki
Powstawaniu i utrzymywaniu się defektu mogą sprzyjać;
• Nadmiar soli: wpływa na zatrzymywanie wody, tworzenie się obrzęków, pobudza wydzielanie sebum, wydziela się przez skórę ujawniając utajone zaskórniki
• Nadmiar cukru: przekształca się z łatwością w podskórną tkankę tłuszczową,
• Dodatki do żywności: sztuczne aromaty, barwniki, benzoesany, glikole i inne
• Fast foody i inne wysokoprzetworzone „gotowce” (fixy, mixy, dania instant, sklepowe słodkości) : produkty ciężkostrawne, smażone na tłuszczach zwierzęcych, niskiej jakości, wielokrotnie podgrzewanych.
Oczywiście smukłe uda i pośladki uwielbiają aktywność ruchową :)
Pozdrawiam, Justyna Siwiela