Jak zwalczyć zaburzenia nastroju?

Od dluzszego czasu mam zaburzenia nastroju.sa miesiace kiedy ciesze sie zycia,na przemian z miesiacami w ktorych jestem smutna i znudzona. Pojawiaja siewtedy lęki, bo myślę nad tym dlaczego sie smuce i czy wszystko jest w porzadku. Czuje wtedy zmeczenie i jestem apatyczna.Bylam u psycholog na trzech spotkaniach.Swierdzila ze nie cierpie na chorobe natury psychicznej.Robilam badania krwi i moczu.wyniki w normie, poziom tsh tez. ponadto wypadaja mi wlosy,sa suche i mam tradzik na twarzy i plecach

Dzień dobry, potwierdzam mimo wstępnej diagnozy psychologa proponowałabym pomyśleć o psychoterapii. Być może psychoanaliza wyjaśni bardziej Pani zmiany nastroju. Warto też zarejestrować się do lekarza pierwszego kontaktu i wykonania badań. Myślę, że wypadanie włosów, zmęczenie, apatia może też mieć przyczyny fizyczne.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam serdecznie, opisane przez Panią objawy oraz czas ich trwania, kwalifikują do umówienia się na konsultację z lekarzem psychiatrą i podjęcia psychoterapii u terapeuty, Pozdrawiam