Jak żyć z osobą z zaburzeniami osobowości?

Mój mąż cierpi na zaburzenie osobowosci przy ty wszystkim mnie krzywdzi i nie znajduje żadnej winy w sobie podporzadkowal mmiedo perfekcji i nadal nie jest zadowolony nie wiem co mam dalej robic

Proponuję udać się do psychoterapeuty. Dzięki takiej pomocy uzyska Pani większy wgląd w sytuację, co powinno pomóc w podjęciu decyzji odnośnie Pani małżeństwa. Takie leczenie byłoby także wskazane dla Pani męża ale za pewne nie będzie chciał podjąć współpracy. Musi Pani teraz zadbać o siebie.

WItam serdecznie, z takim problemem powinna Pani skonsultować psychologa lub psychoterapeutę. Ewentualnie także porozmawiać z lekarzem u którego leczy się mąż w związku z tym zaburzeniem osobowości o którym Pani wspomina.
Pozdrawian