Jaką dietę powinna stosować osoba, która chciałaby mieć płaski brzuch?

W tym roku mam 19lat, chciałabym prosić o dietę, która pomoże mi zyskać płaski brzuch , oraz pomoże zmniejszyć moje uda . Bardzo mi zależy, alby moje uda zyskały odpowiednią proporcję. Mam 163 wzrostu i ważę 45kg, ćwicze czasami ćwiczenia na turbo spalanie :) Chodzę do szkoły, więc nie gustowałabym w poranne przygotowywanie jakiegoś dania.

Witam,
Pani BMi wynosi 16,9 co wskazuje na wychudzenie, powinna Pani zwiększyć masę ciała. Pomocna może okazać się wizyta u dietetyka.
Pozdrawiam