Jaka może być przyczyna bardzo niskiej wagi u 25-latki?

Witam mam 25 lat i waze 37.5 kilo od nie dawna mam wrazenie ze jedzac np 2 kanapki robi mi sie nie dobrze i blokuje sie przed dalszym jedzeniem. Nie wiem czy jest to juz problem czy sama poprostu sie usprawiedliwiam ze wszystko jest dobze

Witam serdecznie,
oczywiście, że jest to problem i proszę nie szukać usprawiedliwień. Waga jest niska, choć nie wiem przy jakim wzroście, ale nie wyobrażam sobie zjadać dwie kanapki dziennie.
Proszę zgłosić się do lekarza i wykonac badania krwi - podstawowa morfologia, badania tarczycy i inne które zleci lekarz.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk
Dietetyk