Jaka pomoc w przypadku mobbingu?

Kto może mi pomóc?!-jestem nauczycielką, ofiarą mobbingu...

Witam,
mobbing jest przemocą, myślę więc, że można szukać pomocy w ośrodkach zajmujących się przemocą jak choćby w pogotowiu niebieska linia. Pozdrawiam.

Warto zgłosić się do prawnika (jest wiele punktów oferujących taka pomoc, także bez potrzeby dodatkowych opłat), który przyjrzy się sprawie od strony formalnej i rozważy możliwości działania na drodze sądowej.
Dodatkowo warto skorzystać z pomocy psychologa, który pomoże odnaleźć się w sytuacji, stawiać granice, wyrażać swoje uczucia, emocje, a także bronić siebie, pracować nad poczuciem własnej wartości i pewności siebie.