Jaki chleb należy spożywać podczas diety?

jaki chleb zamiast grahama u nas w okolicy nigdzie nie ma chleba grahama bo się kruszy i nie sprzedają w diecie mam kanapki z chlebem graham ale takiego nie ma czy można zamiast niego kupić inny aby nie zwykły pszenny

Witam,
To zależy jaką dietę Pan stosuje. Jeśli jest to dieta redukująca masę ciała, to najlepszym wyborem jest praktycznie każde pieczywo pełnoziarniste. Jeśli stosuje Pan dietę leczniczą, to zalecenia żywieniowe mogą być inne.

Witam!

Jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, to zachęcam do spożywania pieczywa razowego.

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska