Jaki rodzaj porodu jest wskazany przy torbieli pajęczynówki?

W 2009 roku badanie TK przeglądowe mózgowia wykryło u mnie torbiel pajęczynówki przy biegunie płata skroniowego lewego, w płaszczyźnie poprzecznej o wymiarach 1,6 na 1,8 cm bez cech kompresji na przyległe struktury mózgowia oraz kości czaszki.
Mam 28 lat, jestem w 38. tygodniu ciąży.
Moje pytanie jest następujące: jaki poród jest dla mnie wskazany w tej sytuacji? Dodam, że od roku mam HPV. Proszę o szybką odpowiedź.

Dzień dobry!

W takim razie powinna Pani czym prędzej udać się do neurologa o zalecenie drogi porodu. Położnicy postąpią najpewniej zgodnie z jego zaleceniem. Tylko widoczne zmiany wywołane przez HPV - kłykciny kończyste są przez większość położników uznanym wskazaniem do cięcia cesarskiego.

Z poważaniem