Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie badanie mogłabym zrobić?

Witam. Od ponad roku mam objawy, które występują u chorych na cukrzycę: wzmożone pragnienie, częste oddawanie moczu, nagłe osłabienia (drżenie rąk, niepokój, silny głód), zmęczenie i senność (również po posiłku), powolne gojenie się ran, zaburzenia w oddychaniu. W najbliższym czasie planuję się przebadać pod kątem cukrzycy, ale pojawia się jeszcze myśl, że problem może leżeć w układzie nerwowym. Sztywność mięśni, drżenie ciała po spożyciu alkoholu, zawroty głowy. Choruję na nerwicę i objawy mogą brać się stąd, ale pójdę również do neurolog. Nie wiem tylko jakie dokładnie badanie wybrać, aby dowiedzieć się o ewentualnych chorobach. Czy mogłabym prosić o poradę? :) Pozdrawiam serdecznie.
KOBIETA, 19 LAT 4 miesiące temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Szanowna Pani,wskazana jest szczegółowa diagnostyka diabetologiczna - natychmiastowa oraz konsultacja neurologiczna i leczenie "nerwicy" metodą psychoterapii - wysoką skuteczność wykazuje paradygmat poznawczo - behawioralny.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy