Jakie ćwiczenia robić w zimie?

Witam bardzo serdecznie! Mam jedno pytanie w sprawie ćwiczeń. Żeby schudnąć trzeba ćwiczyć, tylko jakie ćwiczenia mam wykonywać w zimę i ile czasu mam je robić? Poprosiłabym o jakieś przykłady. Z góry dziękuję!
ponad rok temu

Witam,

Każde ćwiczenia są dobre po to, aby stracić zbędne kilogramy! W zimę najlepiej ćwiczyć w domu, szkole lub na zajęciach dodatkowych. Poszczególne ćwiczenia powinny być wykonywane seriami, naprzemiennie np. 20 brzuszków, 20 przysiadów itd. Nie powinno się wykonywać jednego ćwiczenia przez długi czas, ponieważ może to przeciążyć aktywny mięsień i spowodować zakwasy czy naderwania ścięgna. Przykłady ćwiczeń, które można wykonywać w domu znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam.