Jakie leki zastosować na ten stres?

Witam serdecznie. Bardzo się stresuje. Gdy rano wstanę czuję w sb coś dziwnego. Jest to stres. Gdy mam gdzieś jechać lub zadzwonić też czuję stres. Często gonie przez to do wc. Jestem osobą wrażliwą i dobieram sb wszystko do siebie jeśli ktoś coś powie. Bardzo źle się z tym czuję nie wiem co mam zrobić ze sb. Gdzie się najlepeij z tym zgłosić. I czy dostanę na to jakieś lekarstwo.

Farmakoterapia może pomóc w obniżeniu poziomu stresu, o którym Pani pisze, natomiast w pierwszej kolejności warto skonsultować się z psychologiem, aby szczegółowo omówić wskazane przez Panią trudności i zweryfikować, czy rzeczywistą przyczyną jest właśnie stres. U wielu pacjentów oddziaływania psychoterapeutyczne są wystarczające, aby poprawić komfort życia i zredukować objawy.