Jakie mogą być przyczyny bólu podbrzusza?

Od września odczuwam lekki ból w prawej czesci podbrzusza. Wydawało mi, ze może to być problem ginekologiczny, ale lekarz sprawdzając powiedział, ze wszystko w porządku. Sprawdziłam mocz i lekarz opłukal nerki, wszystko dobrze. Nie był w stanie mi pomoc i doradził tylko, ze jedyne co moge zrobic to czekać na ostry ból i wtedy zgłosić sie do szpitala. Mieszkam w Japonii, za 4tyg wracam do Polski na święta. Mam nadzieje, ze wytrzymam do tej pory i bede mogła zrobic dodatkowe badania, jak by mi ktos mógł doradzić jakie badania powinnam wykonać. Wydaje mi, ze bol zazwyczaj przychodzi po wysiłku. Jest to delikatny bol, wlasniwie czasami jakby ucisk. Próbowałam wyczuć jakies wypukłości, ale nie znalazłam. Z góry dziekuje za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wykonać badanie usg jamy brzusznej aby móc coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.