Jakie produkty jeść, aby przytyć?

Witam mam pytanie w sprawie przybrania na wadze, bo jem naprawdę dużo i cwiczylem na siłowni a efekty małe, kiedys byłem niski i trochę pulchny teraz jestem wysoki i chudy mam 22 lata 194 cm i 87 kg. Co powinienem jeść, jakie produkty ??

To bardziej rozległy temat, ale na początek proszę dodać produkty, które w małej gramaturze mają dużo kalorii, są to wszelkie orzechy, migdały, ziarna słonecznika, sezamu, pestki dyni i oczywiście owoce suszone: rodzynki, żurawina, morele, daktyle. Pomocne w przytyciu są musy warzywne i owocowe. (rozdrabnianie i gotowanie podnosi indeks glikemiczny produktów). Powinien pan określić swoje dobowe zapotrzebowanie kaloryczne i systematycznie dokładać po 300-500 kcal dziennie.