Jakie produkty jeść przy niedoczynności tarczycy i chorobie Hashimoto?

Jakie produkty jeść przy tarczycy niedoczynność hoshimoto ??

Najlepiej byłoby gdyby wybrała się Pani na wizytę do dietetyka, ponieważ sprawa w tym przypadku jest nieco bardziej skomplikowana.

Ogólne rady, jakie mogę dać to:

- ograniczenie tłuszczów nasyconych trans (twarde margaryny, słodycze, fast food'y)
- jedzenie produktów pełnoziarnistych
- wprowadzenie diety niskotłuszczowej i niskokalorycznej
- spożywanie dużej ilości warzyw i owoców
- ograniczenie soli, ryb morskich, owoców morza
- unikanie tłustego mięsa, podrobów, smalcu
- unikanie surowych warzyw z rodziny kapustowatych (kapusta, brukselka, kalafior, brokuły)

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Proszę pamiętać, iż przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl