Jakie są objawy nerwicy?

Prosze o pomoc !!! zrobilam badania krwi,mocz,echo serca,usg brzucha,ekg,neurolog kardiolog,tarczyca,potas sod wszystko w normie.w tym czasie zazywam przepisany metocard.Mam stwierdzona tachykardie.Lekarze mowia ze to nerwica.Jakie badania zrobić jeszcze żeby to było pewne?
ponad rok temu

Dzień dobry!
Diagnoza nerwicy opiera się przede wszystkim o rozmowę z lekarzem psychiatrą bądź psychologiem. Większe znaczenie, niż wyniki badań medycznych ma to, jak czujesz się podczas spotkania, jak opowiadasz o sobie, o historii swojego życia, swoich objawach, jakie emocje przeżywasz najczęściej, jak reagujesz na stres, jakie myśli najczęściej pojawiają się w Twojej głowie, co Tobie samej przeszkadza w Twoim obecnym życiu i co chciałabyś zmienić.
Umów się z psychoterapeutą.
Pozdrawiam!