Jakie są sposoby, aby uratować nasz związek?

Witam, jestem w 4 letnim związku i chyba dopada nas monotonia. Mieszkamy razem, nie mam dzieci a jedyne co nas łączy to wspólną umową wynajmu mieszkania oraz pies. Po powrocie z pracy i zjedzeniu często osobno posiłków każdy idzie w swoją stronę a jedyna rozmowa odbywa się już w sypialni, kiedy idziemy spać. Chcę naprawić nasze relacje, znów chce jeździć na rozmantyczne kolację, chodzić na spacery, tańczyć i oglądać wspólnie durne seriale. Proszę podpowiedzcie mi jak uratować nasz związek.

Witam

Proszę skorzystać z terapii dla par, aby się przyjrzeć wspólnym oczekiwaniom i potrzebom w tym związku i przepracować je, co w konsekwencji powinno przynieść oczekiwaną zmianę.

Pozdrawiam

Anna Szyda

To świetne plany, o których trzeba porozmawiać z partnerem :)

Rozumiem, że obojgu już się nie chce. Ale ze zmianą jest na ogół tak, że wystarczy iż jedna osoba w związku coś zmieni w sobie, swoim zachowaniu, a druga za nią podąża, jak w tańcu.

Każdy związek przechodzi różne etapy rozwoju. Trzeba poszukać w sobie chęci do zmiany. Zapraszam na sesję psychoterapii, indywidualnie lub w parze na Skype

www.facebook.com/psychoterapiawewroclawiu

Pozdrawiam :)