Jakiego specjalistę warto jeszcze odwiedzić?
Witam. Ze względu na problemu z brzuchem ( zawroty głowy i mdłości ) poszedłem do psychiatry. Myślałem,że w/w objawy obniżony nastrój to depresja. Stwierdzono u mnie stany lękowo-depresyjne. Zacząłem przygodę z Asertin, po którym cierpiałem na bóle brzucha i jelit. 2 miesiące później zmieniono lek na Asentre, po którym zacząłem mieć rozmazujacy się wzrok na wieczór. Jakieś 2 tygodnie temu doszło zapalenie wirusowe krtani i zawroty głowy, temperatura. Na SOR zalecenie żeby odstawić SSRI, podwyższone lekko CRP, wskaźniki trzustkowe i cholesterol. SSRI odstawione jakieś 2 tygodnie temu, zawroty głowy trochę mniejsze ale nadal mam rozmazujacy się wzrok. W dzieciństwie w rezonansie 2 stare ogniska niedokrwienne zwężona tętnica prawa szyjna. W między czasie gastrolog stwierdził IBS gastroskopia na sprawdzenie czy to nie celiakia. Dodatkowo do sprawdzenia tarczyca kortyzol. Jakiego specjalistę warto jeszcze odwiedzić ? Co to może być ? ( Obniżony nastrój, brak siły, dreszcze, gęsią skórka, zawroty głowy, nadmierna senność, brak energii)

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Bianka Małczuk
73 poziom zaufania
Witam,
Opisywane przez Pana objawy są niespecyficzne, czyli nie wskazują jednoznacznie na konkretną chorobę. Sugeruję w pierwszej kolejności konsultację u lekarza rodzinnego, a następnie konsultację neurologiczną i okulistyczną.