Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakim środkiem myć penisa?

Witam! Mam takie pytanie, ponieważ nie chce 'dorobić' się żadnych chorób i mieć w 100% zdrowego i sprawnego swojego kolegę. Mam pytanie, co używać najlepiej do codziennej pielęgnacji? Czy samo mydło starczy?
ponad rok temu

Parenting.pl

Parenting.pl to nowoczesny portal przeznaczony przede wszystkich dla obecnych i przyszłych rodziców, ale również dla osób zainteresowanych tematyką związanych z rozwojem i zdrowiem dziecka. Serwis posiada bogatą bazę treści.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy!

Mydło jest podstawowym kosmetykiem możliwym do użycia podczas pielęgnacji okolic intymnych mężczyzny. Jednakże ze względu na swój charakter może nadmiernie wysuszać wrażliwą skórę żołędzia oraz zaburzać naturalną równowagę mikrobiologiczną i sprzyjać rozwojowi infekcji drożdżakowych.

Wskazane jest stosowanie odpowiednich preparatów przeznaczonych do pielęgnacji okolic intymnych, które posiadają odpowiednie pH i nie wysuszają nadmiernie skóry. Preparaty dla kobiet zawierające kwas mlekowy są również dopuszczalne, czasami bywają lepsze od tych dedykowanych dla mężczyzn.

Redakcja abcZdrowie.pl 

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy