Jednorazowy stolec o rzadkiej konsystencji

Witam. Czy biegunką można nazwać taką sytuację?: w ciągu 2-3 dni często oddawałam kał lecz był "normalny", tylko raz na dobę odczuwałam ból brzucha i oddawałam jednorazowo stolec o rzadkiej konsystencji ale ogólnie czułam się dobrze.Pytam o to bo biorę tabletki antykon.i zastanawiam się czy miało to wpływ na ich skuteczność? Raz jak miałam rzadki stolec i ból po 4-5h od przyjęcia tabletki to wzięłam drugą ale innym razem przy takiej samej sytuacji tylko pół h od przyjęcia nie wzięłam już drugiej

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie powinno mieć to wpływu na skuteczność antykoncepcji. Pozdrawiam