Kaszel po wysiękowym zapaleniu płuc

Witam, mąż jest po wysiękowym zapaleniu płuc. Biopsje miał robioną 4/04/15 potem założony dren, wrócił do domu 8/04 Wszystko bylo ok.czuł się dobrze,od dwóch dni Pobolewa go lewa strona tam gdzie miał robioną biopsjęSuchy kaszel który mial ustępuje jednak teraz odchrząkuje.Jak nabiera glębiej powietrze to odczuwa bol. Czy to jest normalne że po 3 tygodniach zaczyna coś boleć??? maż miał kontrolne badania ,zrobione bylo RTg płuc, osluchiwal lekarz.Bral 3 tyg.tabl na gruzlice.teraz nie dostaje nic

Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego w celu skontrolowania chociaż osłuchowo, czy wszystko jest w porządku.