Kiedy mogę powrócić na siłownię?

Tydzień temu skończyłam leczenie zapalenie kaletki, lekarz zakazał robienia przysiadów, kleczenia, kiedy można zrobić powrót na siłownię, wyłączając rzeczy zakazane?

Proponowałbym najpierw wizytę u fizjoterapeuty pracującego ze sportowcami, ustalicie trening, który będzie bezpieczny dla Pana, skorygujecie ewentualnie błędy, które mogły doprowadzić do takiego zapalenia. Wtedy powrót na siłownię.