Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kłótnie z chłopakiem z błahych powodów

dzień dobry, byłam z chłopakiem ponad pół roku, zawsze gdy coś było nie tak nie dawałam mu spokoju dopóki sprawa się nie wyjaśniła i zawsze wracało do normy. około 3 tygodni temu powstała kłótnia z byle czego, zresztą jak zwykle obraził się praktycznie o nic i wszystko się rozpadło, próbowałam robić jak zawsze i nie odpuszczałam. dziś moje starania doprowadziły do kłótni, gdzie mnie uraził, nie chciałam niczego popsuć, na prawdę, a powiedział, że nie chce mnie znać. czy warto to naprawić i jak?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Atrakcyjność u mężczyzn

Już nie tylko kobiety walczą o komplementy, chcą by doceniano ich wygląd i oglądano się za nimi na ulicy. Coraz więcej takich cech można odnaleźć wśród mężczyzn. Dr Aleksandra Borkowska opowiada o współczesnym zjawisku ? atrakcyjnego mężczyzny.

Jeśli zawsze to Pani była strona dążącą do zgody i pojednania, warto przyjrzeć się, czy chłopak jest zaangażowany i zmotywowany w tej relacji. A także, co wyraża wywołując kłótnie z byle powodu, wycofując się z kontaktu i "obrażając"? Czy - jeśli nic się nie zmieni- chce Pani tego typu relacji? Zachęcam do jasnej rozmowy dotyczącej tego, jak chłopak widzi Wasza dalsza relację. Może to być dla Pani trudne ale będzie Pani miała jasność.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy