Wieczne kłótnie w związku z partnerem

nie wiem co robić gdy zaczynam kutnie ze swoim partnerem wiecznie jest ze stoy jego daj mi spokój nigdy nie daje mi dość do słowa ani wyrazić jak ja się czuje dlaczego mnie to zdenerwowało ogóle uczucia w trakcje kłótni wyzywa mnie od pier***, głupich i tym podobne . nigdy mi nie daje dojść dosłowa a gdy już da to widać że mam racje to odpowiada że już ma tego dosyć i że chce zerwać . od dużego czasu patrzy sie na inne kobiety. Jak z nim rozmawiać dalczego tak sie zachowuje

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry.

Opisuje Pani dziwną relację z partnerem, który najwidoczniej przestaje się Panią interesować, a na pewno szanować. Nie warto jednak podejmować tematu związku w kłótni, podczas której nikt nikogo nie słucha, tylko chce postawić na swoim.
Sugerowałbym podjęcie rozmowy z partnerem, podczas której powinna Pani spokojnie przekazać to wszystko, co opisała Pani w swoim poście. To, czy rozmowa ta przyniesie jakiś efekt, czy doprowadzi przynajmniej do otwartej komunikacji między wami i mówienia o własnych uczuciach w relacji, powinno być dla Pani wskaźnikiem podjęcia decyzji czy związek ten zasługuje na kontynuację.

Pozdrawiam.