Kolacja podczas stabilizacji po diecie niskokalorycznej

Co lepsze na kolację podczas stabilizacji po diecie niskokalorycznej? Jogurt naturalny z trzema łyżkami otrąb pszennych czy jajko na twardo z dwiema kromkami chleba graham? Proszę o szybką odpowiedź.
ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Obie propozycje są odpowiednie. Sam jogurt z otrębami i np. owocami jest jednak opcją bardziej wskazaną na podwieczorek, z uwagi na bardzo niską kaloryczność. Warto urozmaicać posiłki i starać się każdego dnia zmieniać jadłospis.