Przykład kolacji dla wegetarianki

Jeżeli jestem wegetarianką i się odchudzam, nie jem nawet ryb, a od warzyw strączkowych boli mnie brzuch to co mogę jeść na kolację? Mogę prosić o przykład kolacji dla mnie? Zawsze jem 2 kromki chleba razowego i opakowanie serka wiejskiego lub 2 kawałki chleba i jajko. Do tego warzywa. Czy to jest dobra kolacja? Muszę podkreślić, że się ODCHUDZAM. Nie wiem co jeść :(

Witam serdecznie,

Przy diecie redukcyjnej nie zaleca się jedzenia węglowodanów na kolację. Proszę ograniczyć spożycie chleba. Ogólnie rzecz biorąc powinny być to warzywa w połączeniu z produktami o dużej zawartości białka. Zamiast serka wiejskiego lepiej zjadać prawdziwy biały twaróg najlepiej półtłusty lub chudy. Jaja są jak najbardziej w porządku.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk