Kołatanie serca a dieta

Witam czy gdy mam objawy nerwicy typu kołatanie w klatce piersiowej moge np pic alkohol uprawiać sport pic kawę , energy drinki? Nie mam pojęcia co moge a czego nie moge, lekarze mówią ze to nerwica

Witam Panią,

Może Pani robić wszystkie wymienione rzeczy. Objawy wzrostu tętna przy uprawianiu sportu będą jedynie przypominać "kołatatnie serca" związane z objawami lekowymi, jednak nie mają rzadnego szkodliwego wpływu na organizm. Może Pani także pić kawę, energy drinki i alkohol. Jednak działanie tych substancji może powodować nasilenie niepokoju, zatem nie należy z nimi "przesadzać".

Pozdrawiam!

Dzień dobry!

Wymienione przez Panią produkty nie są najlepszym rozwiązaniem. Energy drinki mają szkodliwy wpływ na organizm i mogą nasilać objawy.
Jeśli chodzi o kawę i alkohol - może je Pani spożywać, ale z umiarem.

Pozdrawiam,
Katarzyna Wawrzyniak
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl