Kompleks dotyczący rozmiaru genitaliów

Witam. Mam 20 lat. Mam kompleksy z powodu wielkosci swojego przyrodzenia. Czy istnieja tabletki albo jakis sposb aby go powiekszyc? Czytalem opinie temat roznych suplementow ale nie wiem czy w to wierzyc. Czekam na opinie specjalisty. Pozdrawiam

Prawdziwe jest również stwierdzenie, że liczy się nie wielkość ale jakość. Czyli na satysfakcję kobiety nie tyle wpływa rozmiar członka co inne aspekty. Jeżeli jednak jest to dla Pana bardzo duży problem, polecam wizytę u seksuologa. U podłoża takiego kompleksu może leżeć niska samoocena, dlatego ważne żeby skonsultować go ze specjalistą.

Pozdrawiam serdecznie.

Drogi młody kolego,
Na wielkość genitaliów nie mamy wpływu - żadnego. Są mniejsze i większe, jest to dziedziczne. Wielkość genitaliów w ogóle nie przesądza o znaczeniu mężczyzny, jak również od tego nie zależy pożycie seksualne. Trzeba zaakceptować to co jest i to będzie najlepsze rozwiązanie.
Wszystkiego dobrego. Niech się Pan cieszy młodością.

Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl