Koszmary senne i uczucie strachu

witam od dlugiego czasu miewam koszmary senne ,budze sie w strachu ,boje sie zasnac,raz sie przydarzylo, ze poczulem jak przez moje cialo cos przechodzi ze mialem gesia skore i dreszcze,i tak co chwile puscilo i znowu to samo gdy to p[rzechodzilo przez moje cialo to czulem paniczny strach ,wzialem pod poduszke krzyz i zasnalem .To moze zabrzmic dziwnie i niemozliwie ale tak sie dzialo czego moga byc tego przyczyny ,czy w domu sa jakies zle moce prosze o porade

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa. Będzie Pan mógł dokładnie opowiedzieć o objawach i uzyskać diagnozę. Być może są to tylko zaburzenia snu, być może jednak są to objawy sygnalizujące zaburzenia z kręgu nerwic i lęku. Diagnoza wyznaczy kierunek i możliwości leczenia (farmakoterapia, psychoterapia).