Łaskotanie partnera a fetysz

Za każdym razem, gdy spotykam się z moim chłopakiem, łaskoczę go. Uwielbiam to robić, czuję wtedy lekkie podniecenie, masę pozytywnych emocji, przyjemne dreszcze. Zastanawia mnie, czy to nie jest mój fetysz? Nie wyobrażam sobie spotkania bez tej formy dokuczania, sama też lubię być łaskotana.

Wiele osób chętnie realizuje się w tej formie, która jest jednocześnie rodzajem siłowania się czy kontroli, jednak w bezpiecznych warunkach.

Witam. Jeśli sprawia to Pani przyjemność i partnerowi to nie ma co tego zmieniać. Nie ma też znaczenia czy to fetysz. Jeśli zależy Pani by to ustalić to proszę przyjrzeć się bliżej poprzednim związkom. Jeśli występowały łaskotki to pewnie jest to fetysz. Pozdrawiam

Witam serdecznie. Jeśli Pani i Pani partnerowi odpowiada ta forma kontaktu to nie ma nic w tym złego. Trudno powiedzieć czy jest to fetysz myślę, że jest to bezpieczna dla Pani forma bliskości, która niesie ze sobą pozytywne dla Pani skojarzenia. Pozdrawiam.

Witam,

czy naprawdę ma dla Pani jakiekolwiek znaczenie, czy zostanie to nazwane przez kogoś fetyszem czy nie? Najważniejsze, że Państwu ta forma pieszczot odpowiada, najwyraźniej niesie ze sobą dużo radości, być może kojarzy się Państwu z beztroskim dzieciństwem.

Pozdrawiam
Elwira Chruściel