Leczenie kanałowe górnej piątki i brązowa wydzielina

Witam! Wczoraj miałam leczenie kanałowe górnej piątki. Ból towarzyszył mi jedynie przez jakiś czas po zabiegu, a następnie wszystko się uspokoiło i do teraz praktycznie nic nieprzyjemnego nie czuję. Zaniepokoiło mnie jedynie cieknięcie z nosa. Co jakiś czas (zwłaszcza przy pochylaniu) wycieka mi brązowy płyn o konsystencji wody, nieco jak przy katarze, tyle że nos nie jest zatkany. Czy to powód do niepokoju?

Witam,
sytuacja jak najbardziej wymaga jak najszybszej diagnostyki w celu ustalenia przyczyny zaistniałych objawów. Koniecznie jest udanie się na konsultację do stomatologa w celu wykonania zdjęcia panoramicznego i dokładnej oceny sytuacji na jego podstawie. Najbardziej prawdopodobną przyczyną opisywanych dolegliwości jest proces zapalny zatok, który może mieć podłoże stomatologiczne.
Pozdrawiam, Sylwia Puchała