Leczenie paniki i dysocjacji

dziendobry czy w dysocjacji moge sie trzes i miejsca niemoge znalezc lub siedza patrze w 1 punbiore od ,jakie leki brac ,dzisiaj biore simuloton ,mozarin i afaben tak tak boje czy tego typu leki moga wyleczyc prosze o odpowiedz

Dzień dobry!

Kwestię leków proszę omówić ze swoim prowadzącym lekarzem psychiatrą. W leczeniu ataków lęku panicznego i stanów dysocjacji istotna jest również psychoterapia.

Pozdrawiam!

Witam serdecznie. Pana tekst jest dość chaotycznie napisany - ciężko mi zrozumieć. Każdy ma inne podejście terapeutyczne a ja przedstawię swoje. Uważam, że leki doskonale pomagają poradzić sobie z objawami paniki - lecz jej nie wyleczą. Rozwiązania tego problemu proponuję szukać u terapeuty.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu