Leczenie psychoterapeutyczne depresji

Mam na imię Małgosia i mam 30 lat. 2 miesiące temu straciłam prace na której bardzo mi zależało. Z powodów mobbingu psychicznego .Boje sie dnia jutra ,jestem zmęczona ,sypiam po 1 h .denerwuja mnie wszyscy ludzie cały czas płacze jestem nerwowa a drugi raz przez chwile radosna .mysle o skończeniu życia ..lekarz dal mi tabletki Opipramol.zdenerwowana szukam jedzenia.mysle tylko co zjem W tyg przytyłam 5 kg boje sie być ponownie gruba.Kiedyś wazylam 100 kg.Wszyscy wyzywali. pomozcie

Witam, mam do powiedzenia 4 rzeczy:
1. Dobrze, że zgłosiła się Pani do psychiatry.
2. Warto zgłosić się do psychoterapeuty.
3. Jeżeli mobbing spowodował uszczerbek na Pani zdrowiu psychicznym, to istnieje możliwość zasądzenia odszkodowania od byłego pracodawcy. O szczegóły należy pytać prawników.
4. Proszę się trzymać! Da Pani radę!

Pozdrawiam

Witam.
Dobrze, że podjęła Pani leczenie psychiatryczne. Proszę szczerze i otwarcie rozmawiać z lekarzem o swoich doświadczeniach. Sugeruję Pani również podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam i życzę skutecznego leczenia.