Lek Anafranil na nerwicę lękową

Witam. Dostałam lek anafranil na nerwicę lękową, moje objawy to szybkie tętno, napady paniki, uczucie oszołomienia, lęki, ciągły strach, że przed chorobą lub przed tym, że cos się stanie, obezwładnienie kończyn, dreszcze, uczucie raz zimna raz gorąca, nie mogę wyjść do sklepu, bo boje się, że dopadnie mnie atak. Czy anafranil to dobry lek na takie objawy? Czy bezpiecznie jest stosować go z afobamem lub lexotanem? Ile czeka się na to by anafranil zaczął działać?

Jeżeli lek został przepisany przez lekarza to jak najbardziej jest dostosowany do pani potrzeb. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii. Pani objawy noszą znamiona lęku panicznego, a to zaburzenie można całkowicie zniwelować terapią, szczególnie w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pozdrawiam